Mer Du Sud

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Mer Du Sud Cannes appartementen hebben een eersteklas ligging in Cannes, op 6 minuten lopen van het Musée de la Castre.

Dit appartement biedt een complete keuken.

Het Casino van Cannes ligt op ongeveer 950 meter van dit appartement, terwijl de Marché Gambetta niet ver van de accommodatie ligt. Bovendien ligt het appartement op 5 minuten wandelen van de Oude Haven van Cannes. Mer Du Sud appartementen zijn binnen een paar straten van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes genesteld. Deze accommodatie ligt binnen 400 meter loopafstand van Hotel de Ville busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Mer Du Sud Cannes
T2 Climatise - Palais Et Plage A Pied
Mobiele prijsaanbieding

T2 Climatise - Palais Et Plage A Pied

80 m van de accommodatie
Magnifique Studio A 800M Du Palais Des Festival
Mobiele prijsaanbieding

Magnifique Studio A 800M Du Palais Des Festival

8.0
Heel goed 1 beoordeling
81 m van de accommodatie
Mare
Mobiele prijsaanbieding

Mare

118 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Mer Du Sud appartement te vinden?
      Mer Du Sud appartement is in de Cannes City-Centre wijk van Cannes gesitueerd, binnen 11 minuten wandelafstand van het Casino van Cannes.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Mer Du Sud appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Cannes een bezoek brengt aan het Casino van Cannes (950 m) en het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes niet ver van Mer Du Sud appartement.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Mer Du Sud appartement?
      Mer Du Sud appartement biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Plage Belle Plage en Riviera Beach Plage Privée Cannes restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Mer Du Sud appartement?
      Mer Du Sud appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Mer Du Sud Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten